Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 2759

Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 12:55, 24 Cze 2012    Temat postu:

Każda drużyna ma swoją filozofię prowadzenia gry i tyle. Nie można powiedzieć żeby któraś była bardziej słuszna, bo każdy gra to co potrafi, a to co podoba się kibicom to już osobna kwestia. Ja już od dobrych kilku lat wolę oglądać błyskawicznie napierających na bramkę przeciwnika Niemców niż długie akcje mozolnie konstruowane przez Hiszpanów. Ale co kto lubi.

Ostatnio zmieniony przez K0stek dnia Nie 12:55, 24 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz

Na tym polega gra w piłkę nożną, żeby piłkę rozgrywać

Ponad 300 podań w pierwszej połowie. To już nie jest rozgrywanie, to jest gra na czas Exclamation
K0stek

Posty: 2759

Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 15:04, 24 Cze 2012    Temat postu:

berba napisał:

W pierwszej jak w pierwszej, ale w drugiej to już była ewidentna gra w dziada. I ciężko mieć o to pretensje, bo trzeba oszczędzać siły na półfinał a Francuzi jakoś specjalnie w grze nie przeszkadzali.
progmetall

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 12754
Przeczytał: 46 tematów

PostWysłany: Nie 19:10, 24 Cze 2012    Temat postu:

Kirk napisał:
Hiszpanie przesadzają w tym elemencie i gra stała się baaaardzo nudna.

I nawet ja to potwierdzam,to nie ta sama Hiszpania co 4 lata temu.
Z Portugalią bez napastnika może byćciężko,bo Arbeloa nie bedzie tak chodzxił do przidu jak z żabojadami,bedzie miał kolegszkę z klubu na karku,a nawet 2, Ronaldo +Coentrao są bardzo niebezpieczni.
Ciekawe co wymyśli Sfinx.
firesoul

Posty: 7604
Przeczytał: 36 tematów

Skąd: Albuquerque

PostWysłany: Nie 20:53, 24 Cze 2012    Temat postu:

Myślałem że angole z makaronami odstawią ciężką padakę, parkowanie autobusów i pozorowanie ataku pozycyjnego 40 metrów od własnej bramki, a tu jak na razie bardzo ładny, otwarty mecz i sporo sytuacji. Ale i tak najbardziej w tej części zapadło mi w pamięć "Rooney między nogami próbował obsłużyć Welbecka"

Elven Queen napisał:

niczego teraz tak nie pragnę , bardziej mnie ucieszy śmierć polityczna prezesa prezesów , makarony do domu .
piciu6

PostWysłany: Nie 22:17, 24 Cze 2012    Temat postu:

piciu6 napisał:

cięzko to przyznac ale brytolskie wafle nie pokazały kompletnie nic , pieprzone tostowe nygusy .Karne mam w dupie . .
Elven Queen

Posty: 749

PostWysłany: Nie 22:27, 24 Cze 2012    Temat postu:

cięzko to przyznac ale brytolskie wafle nie pokazały kompletnie nic , pieprzone tostowe nygusy .Karne mam w dupie.

niestety makarony w karnych się wykazali i przechodzą do półfinału :/
K0stek

Posty: 2759

Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 22:33, 24 Cze 2012    Temat postu:

Kibicowałem Anglikom, ale przez końcówkę regulaminowego czasu gry i dogrywkę grali tak jakby nie chcieli tego meczu wygrać, więc przegrali to na własne życzenie.
Last Axeman

Posty: 13369

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie 22:35, 24 Cze 2012    Temat postu:

Grze makaronów nie można prawie nic zarzucić w przekroju całego spotkania, więc wygrali zasłużenie. Jak na nich to zagrali dość ofensywnie i ładnie, trochę zresztą tych sytuacji mieli.
Est

Posty: 9075
Przeczytał: 38 tematów

PostWysłany: Nie 22:42, 24 Cze 2012    Temat postu:

Wygrali ci, którzy grali przez 120 minut. Włosi ewidentnie byli lepsi przez cały mecz, w ogóle spotkanie świetne mimo tego, że nie padły bramki. Ciekawe jak Włosi wypadną w meczu z Niemcami, to będzie dopiero batalia.
firesoul

Posty: 7604

PostWysłany: Nie 23:07, 24 Cze 2012    Temat postu:

Niestety nie mogli odpaść jedni i drudzy co byłoby zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem ale przynajmniej tyle, że wygrali lepsi
Elven Queen

Posty: 749

PostWysłany: Nie 23:29, 24 Cze 2012    Temat postu:

Last Axeman napisał:

taka prawda, byli lepsi, ale szkoda mi Anglików, miałam nadzieję, że zagrają w półfinale z Niemcami. W ogóle bardzo emocjonujący mecz.
Est

Posty: 9075

PostWysłany: Nie 23:40, 24 Cze 2012    Temat postu:

Mi szkoda było Greków, bo dostali spory oklep z Niemcami. Natomiast Anglicy dostali to na co zasłużyli - chociaż szkoda, że nie dostali bramki jeszcze w regulaminowym czasie, nie musieliby się snuć po boisku przez dodatkowe 30 minut.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Power of Metal Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)