FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Przeczytał: 33 tematy

PostWysłany: Pon 14:26, 21 Cze 2010    Temat postu:

firesoul napisał:
Koreańczycy dymają biednego Ronaldo jak niedorozwinięte dziecko Laughing
Wygląda że rozłożone bezradnie łapki i buzia w podkówkę to wszystko co gwiazdor ma do pokazania na tym turnieju. Do tego po pierwszej połowie Korea grając większość czasu bardzo wyrównany mecz z Portugalczykami ma JEDEN faul. Niesamowite. Jak nie zdechną w drugiej połowie i poprawią skuteczność to może być jeszcze bardzo ładnie Smile

Taaaa, bardzo ładnie.Ronaldo zagrał świetnie, dla drużyny, nie samolubnie ..no i gol bajeczny - przyjęcie na plecy -strzał.
firesoul

Posty: 7611
Przeczytał: 37 tematów

Skąd: Albuquerque

PostWysłany: Pon 15:40, 21 Cze 2010    Temat postu:

Ze trzy zrobione przez niego akcje od wyniku 3:0, w tym asysta na rozwalonych już zupełnie koreańczykach plus rzeczywiście bardzo ładny strzał w poprzeczkę. Sorry prog ale w żadnym razie nie zagrał świetnie ani nawet szczególnie dobrze. W pierwszej połowie beznadziejnie a w drugiej na tle kolegów co najwyżej przyzwoicie. A stwierdzenie że grał dla drużyny to jak dla mnie eufemistyczne określenie tego, że musiał podawać piłkę bo sam nie był w stanie nic z nią zrobić.
Przyjęcie na plecy istotnie jak z piłkarskiego Harlem Globtrottes. Owacja na stojąco byłaby w pełni na miejscu gdyby tylko zrobił to świadomie Wink

PostWysłany: Pon 16:59, 21 Cze 2010    Temat postu:

No, nie dali rady jednak. Szkoda że tak się rozsypali po przerwie bo na taki pogrom nie zasłużyli moim zdaniem

Szkoda. W pierwszej połowie pokazali kilka ładnych akcji więc również liczyłem, że może po przerwie coś wcisną i będzie niespodzianka. A tu wpierdol taki że głowa boli. Mam nadzieję, że nie wywiozą bidoków do jakichś obozów pracy...
firesoul

Posty: 7611

PostWysłany: Pon 17:59, 21 Cze 2010    Temat postu:

Trener ma raczej zagwarantowane Rolling Eyes

Dobrze chociaż że Chile pogoniło tych zasranych Szwajcarów. Z drugiej strony szkoda że tak nisko bo może się okazać że na koniec w tej grupie ważna będzie każda bramka. Oby im w ostatecznym rozrachunku tych bramek nie brakło przez tego patałacha Paredesa. Jak można spartolić takie sety? Confused
Hiszpanie pewnie też wezmą tą opcję pod uwagę i jak będą w lepszej formie niż w pierwszym meczu to Honduras może wieczorem podążyć tropem Korei
KingOdin

Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 4109
Przeczytał: 2 tematy

PostWysłany: Pon 21:49, 21 Cze 2010    Temat postu:

Na razie 5 drużyn z Ameryki Południowej jest na 1 miejscu w swoich grupach, może ten Mundial jeszcze się rozkręci na dobre Smile

Hiszpania nieźle, ale niech trochę Torres celownik sobie lepiej ustawi.
progmetall

PostWysłany: Pon 21:52, 21 Cze 2010    Temat postu:

Jak do tej pory zdecydowanie najsilniejsza jest Brazylia i to oni wygrają ten Mundial !

progmetal napisał:

To głupie co napisałeś, ale uważam, że masz rację. Ekipy typu Argentyna, Holandia, Niemcy, itp. jak wyjdą z grupy to odpadną w fazie playoff'ów.
Last Axeman

PostWysłany: Wto 17:18, 22 Cze 2010    Temat postu:

Szkoda, że RPA nie grało tak dobrze z Urugwajem bo z Francją mieli szansę wygrać nawet różnicą 2, 3 bramek. Dzisiaj pokazali się z dobrej strony. Francja jest w agonii.
KingOdin

Posty: 4109

PostWysłany: Wto 17:22, 22 Cze 2010    Temat postu:

RPA zagrała bardzo dobre spotkanie. Aczkolwiek cieszy mnie fakt, że to właśnie dwie ekipy Amerykańskie wyszły z grupy.
firesoul

Posty: 7611

PostWysłany: Wto 18:35, 22 Cze 2010    Temat postu:

Mnie również. Szkoda tylko że w drugiej rundzie Meksyk trafia na Argentynę. Niezależnie od wyniku.

PostWysłany: Wto 20:38, 22 Cze 2010    Temat postu:

Niestety, chyba tak nie jest. Veron ma sporo niecelnych podań, zresztą jak pamiętam nigdy nie miał ich mega dokładnych. Inna sprawa, że Grecy nieźle się bronią.

A w 1/8 mecz pomiędzy Argentyną a Meksykiem może być bardzo emocjonujący, i wcale faworyt może nie mieć tak łatwej przeprawy.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Power of Metal Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)