FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

piłka nożna : ligowa i pucharowa oraz reprezentacyjna

Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 7656

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 5:13, 11 Kwi 2018    Temat postu:

Chcieli przejść obok meczu, totalne rozluźnienie, Messi przekonany o swej boskości popijający Yerba Matę przed meczem.

Z drugiej zaś strony De Rossi który po wtopie z pierwszego meczu wyrwał sobie serce i zostawił je na boisku. Razem z potem, ambicją i dumą.

Była chyba kiedyś taka niepisana zasada, że kto pokonał Barcelonę ten zdobywał LM. Po tym co Rzym wczoraj zagrał, oby doszli jak najdalej.
Bramka Dżeko świetna.

Ostatnio zmieniony przez berba dnia Śro 5:18, 11 Kwi 2018, w całości zmieniany 1 raz
firesoul

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 7611
Przeczytał: 33 tematy

Skąd: Albuquerque

PostWysłany: Śro 7:32, 11 Kwi 2018    Temat postu:

brak jakiejkolwiek reakcji FCB na to co się dzieje na boisku był zdumiewający, szczególnie po drugim golu
piciu6

Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 16058
Przeczytał: 41 tematów

Skąd: Ostrowiec przede wszystkim

PostWysłany: Śro 8:42, 11 Kwi 2018    Temat postu:

pipa Guardiola wyglądał po meczu jak mój syn, kiedy rano informuję go, że trzeba wstać, bo szkoła Cool
berba

Posty: 7656

PostWysłany: Śro 10:06, 11 Kwi 2018    Temat postu:

piciu6 napisał:

To pomyśl jak musiał wyglądać dzisiaj rano ;D

Z jednej strony się nie dziwię, w pierwszej połowie 3:0 powinno być, ale z drugiej je%^$ mnie MNC Razz

piciu6

PostWysłany: Śro 17:25, 11 Kwi 2018    Temat postu:

berba napisał:

lubię czerwonych, ale faktem jest, że sędzia spierdolił sytuację z drugą, całkowicie prawidłową bramką dla niebieskich, byłby inny mecz.
berba

Posty: 7656

PostWysłany: Śro 21:07, 11 Kwi 2018    Temat postu:

Jak zwykle TVP spierdoliła sprawę. Taki mecz na Allianz Stadium...
piciu6

PostWysłany: Śro 21:45, 11 Kwi 2018    Temat postu:

Fuck sędzia, Madryt i żelek kurwa też 😡
berba

Posty: 7656

PostWysłany: Śro 22:03, 11 Kwi 2018    Temat postu:

Szkoda Juve, zagrali z sercem. No ale cóż...
Kamilbolt

Posty: 7297

Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 8:45, 12 Kwi 2018    Temat postu:

Wczoraj byliśmy świadkami największego przekrętu w światowym soccerze od czasów przekrętów na mundialu w Korei i Japonii. Po takich meczach wątpi się w sens oglądania piłki. Karny dla srealu z kapelusza, o wiele bardziej ewidentnych sytuacji w starciach drużyn wyspiarskich nie gwiżdżą, a tu takie coś. Gdzie jakiekolwiek fair play Question Szkoda Juve
berba

Posty: 7656

PostWysłany: Czw 10:16, 12 Kwi 2018    Temat postu:

Kamilbolt napisał:
Wczoraj byliśmy świadkami największego przekrętu w światowym soccerze od czasów przekrętów na mundialu w Korei i Japonii.

Aż tak to bym się nie zapędzał. W 2002 roku to napisano o tym podręcznik i wyznaczono standardy Wink

Ale fakt, karny z kapelusza, i czerwo dla Buffona w takim momencie to przegięcie.
SwordMaster

Posty: 4910

PostWysłany: Czw 12:18, 12 Kwi 2018    Temat postu:

Niechętnie to przyznaję ale po obejrzeniu tysiąca powtórek z setki ujęć (zwłaszcza ujęcia zza bramki Juve) widać jak Benatia popycha rękami Vasqueza zanim wpieprza mu się nogą w żebra. W zagranicznych telewizjach komentarze są takie, że obrońca doprowadził do upadku przeciwnika i to jest główny powód podyktowania karniaka. Zawodnik Realu był na czystej pozycji i ja się sędziemu nie dziwię, sam bym chyba podyktował jedenastkę.

Co do kartki dla Buffona podobnie - reakcja Buffona, mimo, że emocjonalna, w tych samych telewizjach pokazywana z różnych ujęć - Buffon najpierw szarpie sędziego a potem krzyczy. Nie wiem co krzyczał, może naubliżał matce sędziego, to także mogło mieć znaczenie. Ale sędzia jest nietykalny a UEFA przywiązuje do tego dużą wagę.

Z obu decyzji sędzia spokojnie się wybroni - widziałem gorsze decyzje. Sam trener Juventusu na konferencji pomeczowej przyznał, że nie ma pretensji do sędziego, i że faul był i nie ma co dyskutować.

Inna sprawa, że Juve miało Real na widelcu. Brawo za ambicję ale mogli ich dobić a nie zrobili tego.
berba

Posty: 7656

PostWysłany: Czw 12:47, 12 Kwi 2018    Temat postu:

SwordMaster napisał:

No napeeewo Cool

Szczerze?? Może i się wybroni, ale w ćwierćfinale mógł go oszczędzić. 90+ minuta. Bramkarz w rytmie meczowym. Za chwilę dogrywka. Można było to odpuścić. Ranga meczu była tak wysoka że nawet powinno się przymrużyć na to oko (odrobić 3:0 z Realem i mieć w perspektywie karnego w bodajże 96 minucie?? Pokaż mi piłkarza który byłby spokojny w takim momencie).

Ostatnio zmieniony przez berba dnia Czw 12:48, 12 Kwi 2018, w całości zmieniany 2 razy
piciu6

PostWysłany: Czw 13:09, 12 Kwi 2018    Temat postu:

Lewy .

Swordu ma rację, ale my trochę też w sensie piłkarskim nie takie karne gwizdano, a jeszcze gorszych nie widziano, pytanie, czy sędzia nie musiałby wypieprzyć z boiska Ronaldo, który pewnie wpadłby w histerię, gdyby nie podyktował tego karnego Laughing Reasumując mógł dać dogrywkę.