PostWysłany: Sob 9:54, 20 Sie 2016    Temat postu:

Przeczytał: 35 tematów

Skąd: Warszawa/Piotrków Tryb

PostWysłany: Sob 10:07, 20 Sie 2016    Temat postu:

Jakoś przeżyłem. Wink

Powiem tak: warto było mimo przegranej obejrzeć mecz naszych szczypiornistów. Walka, walka i walka do końca. W dogrywce wyraźnie zabrakło naszym sił. Duński bramkarz obudził się i bronił jak w transie. U nas Wyszomirski i Daszek powinni medale dostać.
piciu6

Posty: 16058
Przeczytał: 42 tematy

Skąd: Ostrowiec przede wszystkim

PostWysłany: Sob 10:47, 20 Sie 2016    Temat postu:

sonen napisał:

szacun bezwzględny im się należy, ja obejrzałem dopiero powtórkę, słaby jestem, padłbym w nocy Cool

PostWysłany: Sob 11:46, 20 Sie 2016    Temat postu:

Dokładnie, Daszek za rzut na remis. Wyszomirski powinien zmienić narodowość za to jak po jego obronach w ataku reagowała reszta drużyny. Aż przykro było patrzeć jak marnują jego kapitalne obrony.
Last Axeman

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 13369

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sob 11:56, 20 Sie 2016    Temat postu:

Coś w tym jest. Faktycznie przy tak dysponowanym Wyszomirskim w drugiej połowie, lepszej okazji na pokonanie Duńczyków chyba mieć nie mogliśmy. Ale niestety w ataku nie było już tak różowo. Z kolei w dogrywce zajebaliśmy pierwsze kilka minut, chociaż graliśmy w przewadze.
Niemniej szacun wielki, bo walczyli niesamowicie i przegrali tylko o włos. Teraz trza rozprawić się z Niemcami, którzy w półfinale z Francją też pięknie walczyli i też przegrali o włos.
sonen

Posty: 4359

PostWysłany: Sob 18:08, 20 Sie 2016    Temat postu:

No to mamy srebro w kolarstwie górskim kobiet...
Brawo!
Kirk

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 7302

Skąd: z Małej Moskwy

PostWysłany: Sob 18:14, 20 Sie 2016    Temat postu:

Świetna dyscyplina. Brawo Majka! Szkoda, że zabrakło jej pary na ostatnim okrążeniu.

PostWysłany: Nie 8:45, 21 Sie 2016    Temat postu:

Tylko że oni płakali ze szczęścia, tak więc ja bym się takim reakcjom nie dziwił Wink

Zaś w finale kobiecego basketu USA w wielkim stylu (ależ przepaść między nimi, a resztą świata) zmiażdżyło Hiszpanię. Kluczowa dla losów meczu było drugie 5 minut drugiej kwarty, kiedy Amerykanki uzyskały dwucyfrową przewagę. Jednak prawdziwy show time w stylu przypominającym Golden State Warriors small ball w najlepszym wydaniu (i nie mówię tu o bezmyślnym klepaniu trójek z wymuszonych pozycji) Amerykanki zademonstrowały w trzeciej kwarcie, po której przewaga wynosiła już ponad 30 punktów. Na otarcie łez Hiszpankom pozostaje akcja meczu z końcówki trzeciej kwarty - celna trójka z połowy boiska. Czwartą kwartę Amerykanki praktycznie odpuściły, ale tylko dlatego, że mecz był już praktycznie rozstrzygnięty.

Kto nie oglądał, niech żałuje.

Ostatnio zmieniony przez Kamilbolt dnia Nie 8:47, 21 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
progmetall

PostWysłany: Nie 21:26, 21 Sie 2016    Temat postu:

USA masakruje Serbię w finale kosza,a nasi szczypiorniści jednak bez medalu,szkoda.
Kamilbolt

Posty: 7297

PostWysłany: Nie 21:38, 21 Sie 2016    Temat postu:

W pięknym stylu Amerykanie zmasakrowali Serbów. Gdyby nie odpuścili w ostatniej kwarcie, to skończyłoby się 50-cio punktowym pogromem.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Power of Metal Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)