PostWysłany: Nie 20:32, 27 Cze 2010    Temat postu:

No szkoda ekipy Meksyku. No tak jak Axe, mam nadzieję, że przebudzi się Holandia, za Brazylią to w zasadzie nie trzymam kciuków.

Ja też wolałbym Holandię (ile można oglądać Brazylię, jeszcze za 4 lata Mundial jest u nich) ale daje im niewielkie szanse z ekipą Dungi.

Posty: 7302

Skąd: z Małej Moskwy

PostWysłany: Nie 21:21, 27 Cze 2010    Temat postu:

Pierdolona mafia sędziowska.
Odechciewa mi się tego mundialu. Ruszyła faza pucharowa i już w roli głównej drukarze. Kurwa.
progmetall

PostWysłany: Nie 21:36, 27 Cze 2010    Temat postu:

Maradona nie jest trenerem, to marionetka wystawiona dla ludu , klaun. Celebruje każdą zdobytą bramkę przez Argentynę jakby to był finał. Dwaj panowie mówią mu kogo zmienićSmile))
Szkoda,że sędziowie nie dali szansy powalczyć Meksykowi - odchaczyli ich na samym poczatku.
Kirk

Posty: 7302

PostWysłany: Nie 21:37, 27 Cze 2010    Temat postu:

Dokładnie.
Maradona to pajac. Zresztą zawsze taki był.
SwordMaster

Posty: 4910

PostWysłany: Nie 22:19, 27 Cze 2010    Temat postu:

Kirk napisał:
Dokładnie.

ale co grał to grał. tego mu nikt nie zabierze.
Meltorm

Posty: 3889

PostWysłany: Nie 22:39, 27 Cze 2010    Temat postu:

komentarz listkiewicza o powtórkach mnie rozjebał. pomyśleć, że ten pedał był prezesem pzpn Rolling Eyes a jaką se kurwa kosiule z bambusa przyjebał :rotfl2:

PostWysłany: Nie 23:18, 27 Cze 2010    Temat postu:

mimo błędu sędziego niemcy i tak byli znacznie lepszym zespołem w tym spotkaniu i zdecydowanie zasłużenie wygrali.
SwordMaster

Posty: 4910

PostWysłany: Pon 6:05, 28 Cze 2010    Temat postu:

huj szpakowski (27.06.2010 20:55:19)
"Nie będę podawał nazw producenta żeby nie być osądzony o kryptoreklam" - słowa adidas huju nie wymówisz, a tygodnik kibica to w kazdym meczu reklamujesz palancie jeden.
pan_Heathen

Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 9422

PostWysłany: Pon 7:58, 28 Cze 2010    Temat postu:

Meltorm napisał:

Tylko zauważ, że gdyby było 2:2 to angole nie ruszyliby jak pojebani na bramkę Niemców w drugiej połowie odrabiać straty i nie strzeliliby z kontry dwóch bramek. Ta decyzja zmieniła wszystko.

PostWysłany: Pon 13:28, 28 Cze 2010    Temat postu:

Dopóki nie wypierdoli się Blattera który dopuszcza do takich kuriozów w imię "naturalności futbolu" to będą takie kwiatki. Co z tego że Niemcy lepiej grali?? Jakby Anglia nie musiała w drugiej połowie gonić wyniku to możliwe że skończyłoby się 2:3 dla wyspiarzy :/ Przecież nie wygrywa się piękną grą tylko skutecznością.
progmetall

PostWysłany: Pon 16:59, 28 Cze 2010    Temat postu:

Holandia miała wygrać i wygrała. Sędzia też lubi tulipany, widział faule Słowaków, których nie było, a nie widział rzutów rożnych dla Słowacji.
Słowacji zabrakło bardzo niewiele do kolejnej niespodzianki, ale nic dwa razy się nie zdarza.
Holandia jest słaba. Mają kilka indywidualności,ale nic poza tym. Brazylia w ćwierćfinale pożre ich razem z kwiatkami.

PostWysłany: Pon 17:37, 28 Cze 2010    Temat postu:

że co? angole ruszyli jak pojebani na niemców i przez to helmuty strzelili im bramki? to nie ma sensu co piszesz Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Power of Metal Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)