FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 10:31, 26 Cze 2016    Temat postu:

SwordMaster napisał:
Olej napisał:

typujemy wynik po 90 minutach + zero-jedynkowo kto awansuje i za to dodatkowy jeden punkt

czyli np
polska - szwajcaria 1:0 (1) - jesli bedzie 1:0 to w sumie 4 punkty, jesli np. 2:0 to 2 punkty
portugalia - chorwacja 1:1 (2) - 1:1 po 90 minutach to 3 punkty, jesli po dogrywce/karnych awansuje chorwacja to dodatkowy punkt, jesli np chorwacja wygra po 90 minutach 1:0 to jest 0 punktow za wynik ale +1 za wytypowanie chorwacji

nie wszyscy zastosowali się do tego systemu

więc jak zliczyć typ np. berby, który dał wynik 2-1 dla Polski

policzyć 0 pkt. bo nie wytypował wyniku, czy 1 pkt bo jednak Polska przeszła?

Nie! Jak napisalem bez nawiasow to nie ma dogrywek, czyli 0 dajesz, i juz, bo obstawilem koniec po regulaminowym. Opcj mozna liczyć po 0,5 pkt, tylko w punktacji ogolnej liczymy tylko cale pkt. I tak jak masz jeden prawidlowy typ i jeden po dogrywce (gdzie w twoim wyniku uwzgledniles wygrana druzyny bez dogrywki) masz w sumie 1,5 pkt. Ale w ogolnej liczysz tylko 1 pkt.

PostWysłany: Nie 14:05, 26 Cze 2016    Temat postu:

lubię drużynę Irlandii za serducho i kibiców za zajebisty doping. To chyba jedyna nacja, przy której wystepach ulicznych polcja robi zdjęcia zamiast napierdalać gazem.

sonen napisał:

ale to była śpiewka do tych z pólnocy, chyba ? bo ja mówię o tych z Dublina Cool
sonen

Posty: 4364

PostWysłany: Nie 14:38, 26 Cze 2016    Temat postu:

a tak być może.
piciu6

PostWysłany: Nie 15:47, 26 Cze 2016    Temat postu:

a tak odnośnie Krychy, wyjechać w średnio przychylnym nastroju za 5,5 bańki, a wracać za 8x tyle jako mocarz, to piękne !
piciu6

PostWysłany: Nie 16:05, 26 Cze 2016    Temat postu:

aha, wobec tego, co się dzieje na tym euro, jestem w stanie przyjąć każdy wynik, nawet naszych w finale. Ave Very Happy

edit: NRD - POLSZA w finale, miałem widzenie.

Ostatnio zmieniony przez piciu6 dnia Nie 16:35, 26 Cze 2016, w całości zmieniany 1 raz
piciu6

PostWysłany: Nie 17:34, 26 Cze 2016    Temat postu:

edit 2: u niemiaszków Draxler robi różnicę, reszta bez zmian, taka se, Słowacja to gra na tym etapie w wyniku błędu obliczeniowego chyba, to nie jest euro 88, 92, najlepsze jak dotychczas !!

edit 3. Nojer wyciągnął 1000 procentową bramkę, kurwa, kontra i po mecu !! Sad

Karma

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 3945

Skąd: From Hell

PostWysłany: Nie 18:05, 26 Cze 2016    Temat postu:

Już to mówiłam poprzednio, bo schemat w zasadzie nie zmienia się... choć ten mecz był bardzo przewrotny. Zaczęty dobrze, ale potem coś się z nimi stało, że dogrywka była już po prostu masakrą pod naszą bramką.

Brawo Fabiański, kolejny raz ratował tyłki jak tylko mógł.
Nasz Najllepszy Strzelec, tak Lewy, że szkoda słów.. ciekawe, czy do końca Euro strzeli choć jednego gola..
Brawo Błaszczykowski, kolejny raz klasa i opanowanie, a nie zuchwalstwo.
Brawo Pazdan.
Milik... nie graj już lepiej, albo ogarnij się wreszcie.

Kibice - po golu zaczęli strasznie słabo dopingować, jak byśmy już zakończyli mecz, wstyd.

Mdli mnie robienie z Kryśki mistrza w mediach. On nie miał wyjścia, musiał to strzelić, to karne, nie wypracował tego sam.

Ostatnio zmieniony przez Karma dnia Nie 19:05, 26 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy
piciu6

PostWysłany: Nie 18:09, 26 Cze 2016    Temat postu:

Ale wiesz, że mimo wszystko wygrywamy ?
Karma

Posty: 3945

PostWysłany: Nie 18:28, 26 Cze 2016    Temat postu:

Tak.. mimo wszystko, fartem. Choć z małymi wyjątkami (Fabiański i Błaszczykowski), ciężko mi poczuć dumę z takiej gry naszej kadry. Ujmę to inaczej... na szczęście nie przegrali, bo mogło być różnie. Troszkę pod górę było od tej drugiej połowy, dali na siebie napierać, czasem w głupi sposób.. Mam nadzieję, że następnym razem postarają się bardziej, ale Lewy i Milik musieliby też zacząć grać do rzeczy. Wiem, dużo wymagam... tak już mam.
piciu6

PostWysłany: Nie 18:34, 26 Cze 2016    Temat postu:

też sobie dopiszę, bo doczytałem Twoiją zmianę i postanowiłem trwać w uporze nie podejmowaniu dyskusji z Tobą. Żebyś tego specjalnie żle nie odebrała( to troska o rodzynka, jaki by nie był Very Happy ) to mój własny "wife"
kompletnie chodzi w inej kategorii u mnie wkurwia Cool a sie okazuje, że jednak nie ma racji, jak mi przykro Very Happy